515 2117, info@luckysonofabitch.com

Tingimused

Veebilehe kasutamistingimused

Lucky Son of a Bitch veebipoe kasutamisega nõustud vastava eebilehe kasutusreeglite ja -tingimustega. Käesolevad kasutusreeglid ja -tingimused on sinu ja LSB OÜ vahelise lepingu tingimused.

1. Teave müüja kohta
Veebopoe www.luckysonofabitch.com haldaja on LSB OÜ (reg. nr 12128082; juriidiline ja postiaadess: Sõle 75-20, 10312, Tallinn). Veebilehega seotud küsimustega pöördu julgelt: +372 515 2117 (E-R 9.00 - 18.00) või info@luckysonofabitch.com. 

2. Intellektuaalne omand
Kõik www.luckysonofabitch.com veebilehel kasutatud pildifailid ja tekstid ning muu intellektuaalne omand on kaitstud Eesti Vabariigi seaduste ja rahvusvaheliste konventsioonidega. Kaitstud on nii veebilehe struktuur kui ka selle sisu, sh. tõlked ja elektroonilises vormis salvestatud failid. 

LSB OÜ kirjaliku loata on keelatud nii autori isiklike kui ka varaliste autoriõiguste teostamine. LSB OÜ kirjalikku luba on vaja ka juhul, kui vastav teos on arhiveeritud ja ei kajastu enam veebilehel. Nõusoleku küsimiseks ja täpsete kasutustingimuste saamiseks palun pöörduda e-postiga aadressile info@luckysonofabitch.com. 

3. Müügihinnad ja makseviisid
Müügihind on Lucky Son of a Bitch veebipoes ostukorvis kauba juures märgitud hind koos maksudega, mis fikseeritakse sinu poolt tasumisega ja LSB OÜ poolt tellimuse kinnituse saatmisega. Viidatud hind kehtib kuni hinna muutmiseni LSB OÜ poolt või kuni kauba lõppemiseni. Ametlik müügihind on väljendatud eurodes. Juhul kui tasud mõnes muus vääringus, peab LSB OÜ-le laekuma summa, mis vastab pärast eurodesse konverteerimist müügihinnale eurodes. Kõik makse tegemise (sh. konverteerimise) kulud jäävad sinu kanda. Müügihind ei sisalda veokulusid, mis lisanduvad vastavalt vedaja hinnakirjale ja kajastuvad ostukorvis eraldi real. Juhul kui sihtkohariigis lisanduvad veel mingid tasud või maksud, jäävad ka need sinu kanda.

Veebipoes saab maksta internetipanga kaudu. Makselahendus on lahendatud Maksekeskus AS teenusega, mis on PCI-DSS nõuetele vastav teenusepakkuja.

4. Muudatused
LSB OÜ võib aeg-ajalt uuendada ühepoolselt veebilehe www.luckysonofabitch.com kasutamist puudutavaid dokumente, et kajastada muutusi õigusaktides, teenustes või nt. kasutajate tagasisidest saadud soovitusi ja ettepanekuid.


Tarnetingimused

Saadame sinu tellitud kauba välja 3 äripäeva jooksul (tavaliselt siiski 1-2 päeva jooksul).

Eestisiseste saadetiste edastamisel kasutame Smartposti, Omnivat või Omniva pakiatuomaati vastavalt sinu poolt valitud transpordiviisile. Hea teada: pakiautomaati saadetud pakk jõuab kohale reeglina järgmisel päeval peale saatmist. Välismaale saates kasutame Omniva tähitud (tracking numbriga tähistatud) pakiteenust.

Erakorraliste olukordade puhul võta meiega julgelt ühendust ning leiame võimaluse saadetis veelgi kiiremini sinuni toimetada.

Pakendame saadetise võimalikult hoolikalt. Kui sinu tellitud saadetis on transpordi käigus juhuslikult kannatada saanud, võta palun meiega kindlasti ühendust.

Tagastamine. Veebipoe ostu on võimalik tagastada kuni 14 päeva alates saadetise aadressaadini jõudmisest. Selleks kirjuta palun info@luckysonofabitch.com mailile. Tellitud toode tuleb tagastada samas pakendis. Tagastuse kulud katab tagastaja (v.a. juhul kui saadetis on osaliselt või täielikult hävinud).
 

Privaatsustingumused

LSB OÜ-l on õigus jälgida veebilehe www.luckysonofabitch.com külastajate veebikäitumist ning koguda kasutusstatistikat. 

Käesolevaga annad LSB OÜ-le nõusoleku veebilehe andmete töötlemiseks sh. nende kogumiseks, salvestamiseks, säilitamiseks ja analüüsimiseks. 

LSB OÜ võib anda andmete kogumise, töötlemise ja lepingute täitmisega seonduvate LSB OÜ ülesannete täitmise osaliselt või täielikult üle ka mõnele teisele ettevõtjale. Sellisel ettevõtjal on kohustus hoida teavet konfidentsiaalsena ja kasutada seda üksnes LSB OÜ veebilehe privaatsus- ja konfidentsiaalsusleppes toodud eesmärkidel LSB OÜ huvides. Andmeid ei edastata, avalikustata ega väljastata teistele isikutele, välja arvatud kui selleks on seaduslik kohustus, see on paljude veebilehe www.luckysonofabitch.com kasutajate huvides või selleks tuleneb vajadus seoses müügilepingu täitmisega.

Makselahendus on lahendatud Maksekeskus AS teenusega, mis on PCI-DSS nõuetele vastav teenusepakkuja. Täpsemalt pangalingi ja kaardimaksete turvalisusest siin.

LSB OÜ    info@luckysonofabitch.com     tel. 515 2117